ONLİNE REZERVASYON

2. Etap Bilgi Talep Formuİhlas Holding'in projelerinden haberdar olmak istiyorumusunuz?

İstiyorum İstemiyorum


deneme

Google Earth için Tıklayınız | Google Maps için Tıklayınız.
Tatil Köyümüz, Armutlu ilçesinin Bozburun (Tavşantepe) mevkiindedir. Yarımadanın Marmara Denizinde son bulduğu en uç noktanın güney sahilinde yer almaktadır. 2.500 m.lik sahil şeridinde 300.000 m²\'lik bir arazi üzerinde kurulmuştur. Kuzeyi ormanlık alan, güneyi ise ölü deniz hüviyetindeki Gemlik Körfezinin baslangicinda yer almaktadır. Pırıl pırıl ve sakin bir denize sahip olan arazimizin %89\'u yeşil alan ve sosyal aktivitelere, %11\'i de inşaata ayrılmıştır.
Armutlu Tatil Köyü, Samanlı Dağları\'nın Marmara Denizi\'ni ve Gemlik Körfezini Güney
yamaçlarından seyreden kıyı şeridinde bulunmaktadır. 55 km Kuzeyinde Yalova il merkezi, 42 km Güneydoğusunda Gemlik ve 80 km Güneyinde Bursa bulunmaktadır.
Bu merkezlere karayoluyla ulaşılabildiği gibi, İstanbul -Yenikapı\'dan Armutlu\'ya tarifeli deniz otobüsleriyle veya Yalova üzerinden Feribotla İstanbul bağlantısı vardır.
Proje\'de Heliport ve Deniz Otobüsü iskelesi mevcut olup, Deniz otobüslerinin ve diğer yolcu taşıma gemilerinin yanaşabilmeşi için planlanmış iskele, tatil köyünün kendi iskelesi niteligindedir.
İDO Deniz Otobüsleri\'nin İstanbul Kadıköy - Yenikapı\'dan ve Bursa (Güzelyalı\'dan) Armutlu Tatil Köyü\'ne her gün tarifeli seferleri vardır.

BUDO Deniz Otobüsleri\'nin İstanbul Kabataş ve Bursa\'dan  Armutlu Tatil Köyü\'ne her gün tarifeli seferleri vardır.