ONLİNE REZERVASYON

2. Etap Bilgi Talep Formuİhlas Holding'in projelerinden haberdar olmak istiyorumusunuz?

İstiyorum İstemiyorum


deneme
konferans

Konferans, toplantı, özel gün leriniz için hazırlanmış 3 adet konferans salonumuz bulunmaktadır. Salonlarımız konfor ve teknik donanım açısından sunumunuzu en güzel şekilde yapabilmeniz için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak kapasitededir. Katılımcı sayısı ve toplantı özellikleri düşünülerek salonlarımız farklı şekilde tefriş ve dizayn edilmiştir. Salonlarımızda
- Projeksiyon cihazı
- Tepegöz
- DVD - CD player
- Surround ses sistemi
- Video swittcher (Bilgisayar-video player yansıtabilme)
- Kontrol ünitesi
- Faks
- Telefon

İSTANBUL SALONU

Katılımcı sayısı az olan toplantılar için ideal bir salondur. U tipi düzen ile iş toplantıları ve sunumlar için dizayn edilmiştir. Tüm teknik ekipmanlara sahiptir. 75 m² lik bir alanda 3.60 m yükseklik ile rahat ve başarılı toplantılarınza ev sahipliği yapmak için hazırlanmıştır.

MARMARA SALONU

200 kişilik 225 m² lik bir alanda 3.60 m yükseklik

ULUDAĞ SALONU

70 kişilik 75m² lik bir alanda 3.60 m yükseklik.

TERAS SALONU

400 kişilik salonumuzda Tiyatro ve gösteri sahnesinin yanısıra kulis ve teknik ekipmanları ile özel gün ve davetleriniz için ideal bir ortamdır. Tatil köyümüzün aktivitelerinden olan tanınmış sanatçıların sahne oldığı konserler de bu salonumuz kullanılmaktadır. Yine bir çok haftasonları çocuklar için çocuk tiyatrosu sunulmaktadır.

AQUA SALONU

500 kişi kapasitelidir. Tatil Köyümüzün en büyük salonudur.Tatil köyümüzün aktivitelerinden olan tanınmış sanatçıların sahne aldığı konserlerde, animasyon gösterilerinde, toplantı ve kongre organizasyonlarında  bu salonumuz kullanılmaktadır.